O nas

Kategórie
 
 
 
 
 
01.06.2020 Do konca akcie ešte zostáva
277 hodín
01 minúta
38 sekúnd
 
 

O nás

Naša história sa začala písať v roku 2016 kedy sme si s manželkou povedali že chceme vytvoriť firmu ktorá na trh prinesie niečo čo ľudia hľadajú a chcú to rýchlo. V našich začiatkoch sme predávali tovar ako dámske podprsenky či drevené motýliky pre pánov. Náš prvý produkt ktorý sme predali bola Push-up podprsenka :-) „HIT rokov 2017/2018“.

V roku 2017 sme sa stali distribútormi aróma difuzérov, zvlhčovačov vzduchu a osviežovačov vzduchu na Slovensku ale aj v Čechách. Povedali sme si že našim cieľom je rozvoňať, skrášliť, zvlhčiť, a spríjemniť prostredie v ktorom žijete a vytvoriť z neho pocit DOMOVA, čo sa nám už podarilo vo veľmi veľa domácnostiach, kanceláriách, hoteloch a obchodoch…..

V roku 2017 sa nám zároveň narodila dcéra. Obrátil sa nám svet hore nohami a naše ciele sa zmenili. Okrem aróma difuzérov sme sa rozhodli priniesť na Slovenský a Český trh aj detský licencovaný textil a doplnky pre deti s tematikou Disney nakoľko sme cítili veľmi slabé pokrytie trhu s týmto tovarom.

V roku 2018 sa nám to podarilo a začali sme predávať Disney oblečenie a doplnky s licenciou Disney v novom šate. Oslovili sme spoločnosť Creative Sites ktorá pre nás pripravila nový Eshop aby ste sa pri nakupovaní cítili príjemne a hlavne aby ste u nás všetko pohodlne našli.

V roku 2019 sme spustili nový Eshop a povedali sme si že by bolo celkom zaujímavé k našej ponuke pridať niečo čo je pre každého z nás. PÁRTY SORTIMENT – Stali sme sa Franšíznou spoločnosťou GODAN A.S. Otvorili sme našu prvú kamennú predajňu blízko nášho domova v Poprade.

V roku 2020 sme sa rozhodli posunúť ďalej do sveta. Rozhodli sme sa Expandovať do Maďarska a Rumunska. Zároveň sme sa rozhodli vstúpiť do MallGroup čo je pre nás obrovská výzva a otvorili sme sklad o rozlohe 140m2 v centre Popradu s možnosťou osobného odberu zadarmo v priestoroch nášho skladu, veríme že budeme opäť o krok bližšie k Vám.

Kvalita je pre nás prvoradá, o čom svedčí aj množstvo spokojných zákazníkov. Naše produkty zodpovedajú tým najprísnejším normám. Mimoriadny dôraz kladieme na kvalitu použitých materiálov a dizajn našich produktov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia